Кирилишина Людмила Олександрівна

Лікар загальної практики – сімейна медицина.

Образование: Образование – высшее медицинское, закончила Харьковский Национальный медицинский университет, интернатуру в Харьковской медицинской академии последипломного образования.
Опыт работы – 4 года.

Людмила Олександрівна спеціаліст, який має знання з багатьох сфер медицини. Лікар може не тільки призначити лікування, наприклад, при запаленні вуха, але й прописати необхідні препарати для одужання після розтягнень або інших травм. Крім того, сімейний лікар компетентний у галузі педіатрії, неврології, терапії, офтальмології та інших галузях медичних знань. Завдяки цьому він може визначити широкий спектр захворювань у пацієнтів будь-якого віку та статі.
Сімейний лікар проводить консультації, а також призначає методи лікування, які не потребують хірургічного втручання або допомоги вузькоспеціалізованих лікарів. Відвідуючи спеціаліста такого профілю, ви позбавляєте себе необхідності візитів до інших медичних співробітників. Навіть якщо необхідно залучення вузького спеціаліста, контролювати весь процес лікування буде сімейний лікар.