Процедура плазмоліфтинг у Харкові

Люди давно помітили, що людська кров – це унікальне середовище з неперевершеними омолоджуючими властивостями. Звідси і легенди про не старіючих вампірів, ванних із крові, які приймали красуні. Сучасні косметологи не такі кровожерливі, але використовують кров з не менш приголомшливим ефектом. Послуга плазмоліфтингу в Харкові від медичного центру «Мікамед» викликає дедалі більший інтерес у тих клієнтів, які прагнуть догляду за собою використовувати передові технології та методи.

Ін’єкції плазми (Харків): ціна, показання, протипоказання

Суть процедури полягає у використанні власної плазми крові пацієнта для відновлення та омолодження шкірних покривів. За допомогою шприца здійснюється забір венозної крові пацієнта. Потім на спеціальному обладнанні із крові виділяють аутологічну плазму, збагачену тромбоцитами. Ці кров’яні тільця не тільки відповідають за утворення тромбів, але й запускають цілий ряд механізмів, що омолоджують.

Як і будь-яка інша послуга, плазмоліфтинг показання та протипоказання (Харків) має у майже однаковій кількості. За допомогою курсу процедур можна омолодити або відновити шкірні покриви у таких випадках:

  • Вікові зміни;
  • Старіння внаслідок надмірної дії ультрафіолетових променів;
  • Підвищена чутливість шкіри;
  • Медичні показання – псоріаз, екзема тощо;
  • Целюліт.

До протипоказань відносяться хронічні захворювання на гострій стадії, онкологія, аутоімунні захворювання, алергії. Не можна проводити плазмоліфтинг вагітним і мамочкам, що годують.

Якщо вас цікавить процедура «плазмотерапія» у Харкові ціна, тривалість курсу, кількість маніпуляцій, вам необхідно записатися на консультацію до нашого фахівця.

Вартість послуги плазмоліфтингу в Харкові

Як і будь-яка інша косметологічна процедура, плазмотерапія має свій курс. Він індивідуальний і включає такі параметри: кількість препарату, що вводиться, інтервал між процедурами, число самих маніпуляцій. Тому немає такого поняття як прайс на плазмоліфтинг, вартість процедури (Харків) розраховується в кожному випадку індивідуально.

Якщо вас цікавить процедура «плазмоліфтинг (плазмотерапія)», ціна (Харків) її проведення, особливості та індивідуальні випадки непереносимості, на всі ці питання можна отримати відповіді у лікарів нашого медичного центру «Мікамед».

Ваша молодість тече у ваших же венах, допоможи собі стати гарним і здоровим!