Обгортання у Харкові

Ефективне та недороге антицелюлітне обгортання Харків можна отримати в нашому медично-косметологічному центрі Mikamed. Дані процедури передбачають комплексні заходи щодо догляду за шкірою. Головна мета – порятунок від целюліту, який незмінно викликає дискомфорт та сором. Наші фахівці для досягнення ефекту використовують високоякісні лосьйони, маски та креми, головними складовими яких у більшості випадків є витяжки з морських водоростей.

Чому красуні воліють обгортання від целюліту купити?

Фітоекстракти надають лікувальний вплив на шкірні покриви. Вони значно покращують загальний стан організму. Крім того, після сеансів спостерігаються такі зміни:

  • Стимулюється кровообіг;
  • Прискорюється виведення шлаків з організму;
  • Підвищується тонус шкірного покриву;
  • Видаляються токсини;
  • Відновлюється шкіра, повертається її пружність та свіжий вигляд.

Якщо вас цікавить, скільки коштує обгортання в Харкові, телефонуйте нашому менеджеру. Вам обов’язково розкажуть про особливості процедури та призначать зручний час для візиту.

Від чого залежить вартість обгортання, Харків?

Комплексний підхід передбачає поетапне втручання професіонала. Спочатку проводиться очищення із застосуванням лосьйонів та скрабів. Ці засоби дозволяють відлущити ороговілі шкірні частинки. Пори відкриваються і активні речовини безперешкодно проникають у поверхню.

Доповнюється сеанс очищення масажем з використанням жорсткої рукавички. Таким чином, на шкірі не залишається нічого, що перешкоджає нанесенню грязьової маски. Завдяки оптимальному вмісту мікроелементів у препараті стимулюється робота жирових клітин.

Ціна обгортання в Харкові виправдовується високою якістю косметичної глини, яка наноситься на тіло під час другого етапу процедури. Вона насичує підшкірну зону киснем, провокує активну роботу клітин та судин.

Курс обгортання: ціна Харків та переваги

Щоб вплив на проблемну зону було більш активним, у процесі дуже важливий тепловий ефект – він досягається обертанням ділянки тіла поліетиленом. Найчастіше маску залишають на шкірі протягом 15 – 20 хвилин. Після цього, використовуючи масажний крем, фахівець уручну усуває утворену рідину. Насамкінець відбувається охолодження (використовуються антицелюлітні креми з камфорою або ментолом).

На сеанс обгортання ціна Харків радує, особливо якщо врахувати результат, який спостерігають клієнтки. Рекомендуємо відвідувати спеціаліста не рідше 2-3 разів на тиждень.