Неінвазивна карбокситерапія тіла у Харкові

Неінвазивна карбокситерапія для тіла

Вуглекислий газ – це природний компонент багатьох хімічних процесів у шкірі та тілі людини. Підвищення його концентрації в клітинах стимулює відновлювальні процеси, тому процедура неінвазивної карбокситерапії тіла (Харків) є дуже ефективною. У нашому медичному центрі курс користується популярністю. Сама процедура не тільки безболісна, тому що для її проведення не використовуються уколи, а й дуже приємна.

Послуга неінвазивної карбокситерапії тіла у Харкові: як проводиться процедура

Після очищення оброблюваної ділянки на нього наноситься спеціальний гель, основа якого бікарбонат натрію. З гелем разом наноситься маска, що активізує процеси взаємодії гелю зі шкірою. При підвищенні концентрації вуглекислого газу на поверхні епідермісу відбувається його примусове вбирання в структуру. Шкіра відчуває стрес, завдяки якому досягається косметологічний ефект, що омолоджує.

Курс неінвазивної карбокситерапії для тіла в Харкові можна провести на різних ділянках тіла: руках, стегнах, животі. Ефект досягається майже миттєво. Після першої процедури можна відзначити, що:

  • На шкірі менш помітні наслідки старіння вікового або ультрафіолету;
  • менш помітні пігментні плями на руках;
  • Бо під час процедури шкіра активно харчується та зволожується, проходить лущення та стягнутість;
  • Мені помітними стають шрами.

Дуже результативна для корекції фігури неінвазивна карбокситерапія тіла, ціна в Харкові цієї процедури не може зрівнятися з іншими маніпуляціями з таким самим ефектом. Скорочення жирових відкладень не тільки веде до схуднення та зміни пропорцій, але помітно зменшаться прояви целюліту.

Протипоказання неінвазивної карбокситерапії тіла теж є. Її не можна застосовувати при будь-яких пошкодженнях шкіри, навіть незначних подряпинах та проявах дерматологічних захворювань.

Вартість послуги неінвазивної карбокситерапії тіла (Харків)

Оскільки проведення неінвазивної карбокситерапії не вимагає спеціального обладнання, ціна її відносно невисока. Ви можете знайти і кабінети, де проведуть процедуру за ціною, нижчою, ніж у «Мікамед». Але чи готові ви ризикувати здоров’ям своєї шкіри та зовнішніх видів, піддаючи себе впливу сумнівних препаратів. У нас сертифіковані засоби та лікарі, що пройшли навчання, гарантують якість та ефективність.