Неінвазивна карбокситерапія обличчя у Харкові

Неінвазивна карбокситерапія для обличчя

Уже більше півстоліття медицина активно використовує властивості вуглекислого газу. Карбокситерапія – це один із найінноваційних та дієвих методів. У ньому використовуються антиоксидантні, антисептичні властивості газу, які сприяють омолодженню та відновленню шкіри. Послуга неінвазивної карбокситерапії особи в Харкові надається небагатьма клініками. Але наш центр одним із перших ввів карбокситерапію до переліку процедур. Спеціалісти, які проводять сеанси, пройшли спеціальне навчання, ми використовуємо найкращі засоби провідних виробників, тому процедура завжди дає видимі результати.

Як діє курс неінвазивної карбокситерапії для обличчя у Харкові

Шкіра старіє від нестачі вологи і кисню, тому багато хто скептично ставиться до такої терапії. Однак при взаємодії з вуглекислим газом верхні шари шкіри відчувають стрес, тому в них відбуваються такі процеси:

  • Підвищується обіг крові;
  • Захистні властивості значно підвищуються;
  • Загальний стан шкіри значно покращується;
  • Пружність зростає.

Такі процеси благотворно впливають на епідерміс, тому проходять запалення, пігментація стає менш помітною, проходить акне та його наслідки. Також процес впливає на вікові зміни, насамперед розгладжуються зморшки.

Процедура неінвазивної карбокситерапії обличчя (Харків) – це безін’єкційна процедура, тому вона має свої переваги. Для її проведення не потрібно особливого обладнання, тому вартість послуги неінвазивної карбокситерапії особи (Харків) доступніша за інші процедури. Цілість шкіри не порушується, завдяки чому вдається уникнути побічних ефектів, ускладнень та тривалого відновлення.

Але є і протипоказання неінвазивної карбокситерапії особи. Насамперед це вагітність, період лактації. Також не можна проводити карбокситерапію після операцій, у період загострення запалень та хронічних хвороб.

Неінвазивна карбокситерапія обличчя: ціна в Харкові

У медичному центрі «Мікамед» вартість курсу доступна більшості клієнтів. Ціна буде заздрість кількості процедур, що визначає лікар. Наші фахівці підбирають усі методи та тривалість лікування індивідуально, тому отримати більш детальну інформацію ви можете після консультації у косметолога.