Мікрострумова терапія

Коли потрібна мікрострумова процедура для обличчя, Харків довіряє досвідченим спеціалістам з солідним досвідом. Такий фізіотерапевтичний вплив на шкіру здійснюється методом спрямування імпульсів струму невеликої напруги. Завдяки різній частоті процедура дає чудовий результат: шкіряний покров омолоджується, розгладжуються зморшки та зникають інші естетичні недоліки.

Мікрострумова терапія обличчя: показання та результати

Медичний Центр «Mikamed» забезпечує разючий ефект вже після 10 сеансів. Кожен візит до професіонала триває близько години. Але вже перші відвідини косметолога дають можливість спостерігати позитивні зміни.

Втручання за допомогою мікроструму доцільне, коли необхідно:

  • Відновити природний відтінок епідермісу;
  • Прибрати набряки;
  • Попередити фотостаріння;
  • Підвищити тонус дерми;
  • Покращити кровообіг;
  • Позбутися вікових змін.

На питання: «чи корисна процедура мікроструми для обличчя» відгуки клієнтів однозначно відповідають: «так». У списку показань – пігментація, сухість покрову, старіння. Дуже ефективним такий спосіб є при потребі корекції овалу.

Процедура мікрострумової терапії обличчя: ціна та переваги

Найсуттєвіший плюс – це пролонгований ефект після завершення курсу. Сяючою і здоровою дерма виглядатиме не менше року. Якщо ж курс повторювати раз на 2 – 3 місяці, то результат буде ще помітнішим. Вартість послуги є цілком прийнятною – з нею можна ознайомитися на відповідній сторінці нашого сайту.

Методика гарантує швидке покращення – видимими візуальні зміни стають практично одразу: зменшується округлість, виводиться зайва рідина. Кваліфіковані фахівці підбирають індивідуальні програми, і одразу ж після візиту до лікаря пацієнти мають змогу повертатися до повноцінного життя та користуватися улюбленою косметикою.

Мікрострумова терапія обличчя недорого: Харків отримує гарантії якості та безпеки

Неймовірне перевтілення втомленої жінки в ефектну красуню відбувається без жодних негативних наслідків. При чому платити за це величезні кошти не доведеться. Мікрострум м’яко проникає в усі шари епідермісу, дістає глибини тканин.

Якщо необхідна мікрострумова терапія обличчя, ціна Харків приємно вражає: наша місія – чарівні перетворення без шкоди для бюджету. Раді допомогти у вирішенні будь-яких неприємних проявів – запишіться на консультацію, щоб дізнатися, як отримати красу без суттєвих витрат.