Ін'єкційна мезотерапія волосся у Харкові

Густе, красиве волосся – це не просто красиво. Це показник загального здоров’я організму. За багатьох хвороб страждає саме волосяний покрив на голові. Його поновити дуже складно. Ще кілька років тому доводилося навіть пересаджувати кожну цибулину. Але сьогодні процедура ін’єкційної мезотерапії волосся (Харків) допомагає вирішити проблему без такого радикального втручання.

Мезотерапія волосся: показання (Харків)

В першу чергу процедура спрямована на оздоровлення шкіри голови. Недостатнє харчування коріння, пошкодження фолікулів викликають уповільнення росту, свербіж, лупу і навіть випадання волосся.

Введення живильного коктейлю, який відновлює порушені функції, може вирішити відразу кілька проблем. Ін’єкційні лікувальні процедури для волосся (Харків) призначають за таких діагнозів:

  • Старіння та випадання волосся – найчастіше відбувається у старшому віці у зв’язку з гормональними збоями;
  • Всі види алопеції – андрогенетична, дифузна, часткова, рубцева;
  • Псоріаз – часткова або повна втрата волосся при виникненні псоріатичних бляшок;
  • Себорея – порушення роботи сальних залоз, у цьому випадку процедура мезотерапії волосся недорого (Харків) допомагає позбутися сухого та жирного прояву.

За допомогою ін’єкцій поживних розчинів, вітамінів та інших речовин, що входять до коктейлю, можна поліпшити мікроциркуляцію крові. Саме це покращує не тільки ріст волосся, але і його загальний стан. Якщо йдеться про процедуру «голкова мезотерапія волосся» відгуки (Харків) кажуть, що волосся перестає сектися, стає сильним, блискучим, набагато швидше росте і виглядає здоровим.

Мезотерапія волосистої частини голови: вартість процедури (Харків)

Багато клієнтів нашої клініки залишилися дуже задоволені результатами ін’єкцій. Вартість процедури «ін’єкційна мезотерапія волосся» (Харків) незрівнянна з тим ефектом, якого вона допомагає досягти. Заплативши за курс, ви можете заощаджувати на шалених дорогих засобах догляду, спеціальних шампунях і масках, навіть уникнути виготовлення перуки.

Не приховуватимемо, ціна ін’єкційної мезотерапії волосся в Харкові в медичному центрі Mikamed не найдешевша в місті. Але ми можемо гарантувати якість коштів, що вводяться, оскільки користуємося тільки сертифікованою продукцією спеціальних компаній. У нас працюють найкращі фахівці з багаторічним досвідом, тому послуга «мезотерапія волосистої частини голови» відгуки (Харків, Mikamed) отримує лише позитивні та вдячні.

Мезотерапія волосистої частини голови (Харків) – ціна, яку потрібно заплатити за розкішне волосся та бездоганний зовнішній вигляд.