Ін'єкційна мезотерапія особи у Харкові

Останнім часом пластична хірургія здає свої позиції. Жінки та чоловіки починають більше приділяти увагу своїй зовнішності, що дозволяє уникнути втручання тривалий час. Високу ефективність виявили ін’єкційні лікувальні процедури для особи (Харків), особливо мезотерапія. У шкіру косметолог водить спеціальний склад, який живить, відновлює покриви, усуває дефекти, що запобігає віковим змінам.

Ін’єкційна мезотерапія для особи: користь (Харків), переваги регулярного застосування

Пацієнти, які регулярно проходять курс, помічають, що результат дуже помітний. Про те, що дуже ефективна послуга мезотерапія для особи, відгуки (Харків) говорять дуже промовисто. Якщо до її проведення доводилося використовувати дорогі креми та маски у значній кількості, то під час проведення підтримуючих курсів знижується їх витрата. В наявності та інші результати:

  • Тривалий ефект – до 1,5-2 років;
  • Можна проводити у будь-якому віці від 18 років;
  • Усуває естетичні дефекти;
  • Бореться зі зморшками;
  • Майже не має побічних ефектів – і незначні має мезотерапія для особи протипоказання (Харків) в основному індивідуальна непереносимість компонентів коктейлю;
  • Відсутність хворобливих відчуттів.

Для проведення мезотерапії немає необхідності лягати в лікарню. Процедура проводиться амбулаторно. Навіть якщо після ін’єкцій залишаються невеликі сліди та почервоніння, вони швидко минають.

Частота курсів, які потрібно проводити, визначається індивідуально. Вартість процедури «ін’єкційна мезотерапія особи» (Харків) також прораховується у кожному конкретному випадку і залежить від того, які саме дефекти вона має усунути.

Мезотерапія особи (Харків): ціна

Ін’єкційні процедури можуть проводитися одним з декількох препаратів. Їх зазвичай вибирає лікар. Від того, який саме препарат він використовує, залежатиме, яким курсом проводитиметься голкова мезотерапія особи у Харкові, ціна, тривалість результату.

У нашому медичному центрі ми використовуємо тільки сертифіковані коктейлі від провідних фармакологічних компаній. Прямі поставки від виробника можуть гарантувати, що у нас проводиться мезотерапія для особи недорого (Харків), але при цьому результати курсу дає відмінні. Ви можете зробити ін’єкції в такі ділянки, як лоб, область навколо очей, підборіддя, носогубні складки.

Якщо вам потрібна недорога, але ефективна процедура омолодження, голкова мезотерапія особи, відгуки (Харків), враження клієнтів та бездоганна репутація нашої клініки гарантують вам відмінний результат.