Мануальна чистка обличчя

Медичний центр Mikamed пропонує ефективне та доступне мануальне чищення обличчя у Харкові. Процедура є найбільш поширеною, оскільки досить дієва у боротьбі з комедонами та вуграми. Такий спосіб передбачає очищення кожної пори вручну. Тривалість сеансу залежить від стану епідермісу. Спеціалісти рекомендують очищувати дерму таким способом не частіше, як раз на місяць.

Коли ручне чищення обличчя у косметолога стає необхідним?

Таке втручання рекомендують жінкам, що мають жирні, щільні або проблемні шкіряні покрови. До нього слід вдаватися в тому випадку, коли вакуумного очищення недостатньо для повернення здорового та привабливого вигляду.

До лікаря-косметолога слід звернутися, якщо з’являються такі неприємні ознаки:

  • велика кількість чорних точок;
  • сальні пробки;
  • вугрі;
  • непривабливий рельєф;
  • розширені пори.

Коли застосовується механічне чищення шкіри обличчя, Харків після реабілітаційного періоду спостерігає суттєві покращення: покрови стають свіжими, рівними та оксамитовими. Пори звужуються, запалення безслідно зникають.

Ручне чищення обличчя у косметолога в Харкові та його етапи

Професіонал здійснює дії поетапно. Перед початком ретельно прибираються залишки макіяжу та інших косметичних засобів. Потім один за одним здійснюються такі кроки:

  • дезінфікуюча обробка дерми;
  • розпарювання (з використанням вапоризатора або гелевої маски);
  • безпосереднє очищення за допомогою пальців або спеціальних інструментів;
  • нанесення протизапального засобу.

Механічне чищення обличчя в салоні Харків завершує заспокійливою маскою, після якої варто застосувати захисний крем.

Мануальна чистка обличчя: ціна Харків приємно дивує

Оскільки метод не потребує спеціального обладнання та матеріалів, коштує порівняно недорого. Більше того, якщо робота майстра була якісною, наступний візит можна планувати через кілька місяців або й квартал.

Не варто панікувати, якщо після процедури з’являться припухлість чи почервоніння – вони минуть за добу. А вже через 3-5 днів можна спостерігати природне лущення, яке повністю видалить відмерлі клітини.

Зверніть увагу, що такий метод не підходять людям, які страждають на астму, екзему, герпес, гіпертонію та ламкість судин. Не слід вдаватися до такого способу і жінкам з чутливим або сухим епідермісом.

Чистка лица
Чистка лица
Чистка лица