Медичний Центр “Mikamed“
Професійні дерматологічні та косметологічні послуги, відповідні стандартам якості ліцензованих медичних установ.

Мануальне чищення обличчя

Не усім від природи дана гарна та чиста шкіра, яка не піддається суттєвим змінам під впливом негативних зовнішніх факторів. Найчастіше на шкірні покриви впливають ультрафіолет, стреси, незбалансоване харчування, хронічне недосипання, забруднене повітря. Через це шкіра втрачає здоровий колір, рівну, гладку поверхню та захисні функції. Оптимальним розв’язанням проблеми стає механічне чищення обличчя Харків ціна. Це ефективна, сучасна косметологічна процедура, яка призначена для отримання таких результатів:

  • очищення пір від забруднень та секрету сальних залоз, що скупчився;
  • гладка, матова, пружна поверхня епідермісу;
  • механічне чищення обличчя ціна Харків призначена для відновлення привабливого естетичного вигляду;
  • відлущувальний ефект, із прибиранням відмерлих клітин, висипань у вигляді прищів та вугрів;
  • корекція роботи сальних залоз.

Ручне чищення обличчя ціна Харків та особливості процедури

Суть косметичної маніпуляції полягає в очищенні шкіри вручну. Проводять її досвідчені фахівці за допомогою призначених для цього інструментів. Своїми руками кваліфікований дерматолог акуратно видалить комедони та сальні пробки. Самостійне видавлювання прищів нерідко закінчується занесенням інфекції та як наслідок – погіршенням ситуації. Фахівець, який виконує таку маніпуляцію, як ручне механічне чищення обличчя ціна Харків володіє знаннями технологій, здійснює підготовку до процедури, якої в домашніх умовах найчастіше нехтують. Також використовується знезараження, спеціальні інструменти, доглядові процедури для звуження пір, зняття подразнень. Мануальне чищення обличчя показання Харків характеризується безпекою, не завдає шкоди тканинам, підходить для будь-якого типу шкірних покривів. Особливо ефективна процедура за наявності таких проблем:

  • Схильність до запалень.
  • Бугриста, щільна структура.
  • Часті висипання.
  • Інтенсивна робота сальних залоз.
  • Дерматологічні дефекти.

  Де проводиться професійне мануальне чищення обличчя Харків?

При жирному, комбінованому чи проблемному типі шкіри рекомендується виконувати маніпуляцію не рідше одного разу на десять днів. Й бажано робити це в одного спеціаліста, у центрі Мікамед, де працюють досвідчені професіонали. Тривалість процедури визначається індивідуально, залежно від проблеми та застосовуваних певних косметологічних прийомів. Фахівець обробить шкірні покриви для їх підготовки до очищення, зробить завершальні процедури, що відновлюють клітини.

Наші послуги
Косметология
ЗАПИСАТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ
Наші контакти

г. Харків, вул. Роганська 3

Пн – Сб с 9.00 до 20.00

Вс – Вихідний

Зв'язатися з нами
Залишіть ваші контакти у формі нижче та наш менеджер з вами зв'яжетьсяНапишите нам
Медицинский центр Микамед
Медицинский центр Микамед