Лімфодренажний масаж у Харкові

Медичний центр Mikamed пропонує професійний лімфодренажний масаж, доступний практично всім. Процедури допомагають організму оздоровитися, зміцнюють імунітет та дають разючий естетичний ефект. Здоров’я лімфатичної системи сприяє хорошому кровообігу, відсутності набряків та хорошому струму лімфи. Таким чином, наші пацієнти позбавляються ризику варикозного розширення вен і спазмів судин навіть за малорухливого способу життя.

Ціна лімфодренажного масажу в Харкові та його особливості

Дія може відтворюватися вручну або із застосуванням спеціальної апаратури. Масажист буде корисним у таких випадках:

  • Уповільнення метаболізму;
  • Слабкий імунітет;
  • Приступи хронічної втоми;
  • Надлишкова вага;
  • Нерівність шкірного покриву;
  • Нестабільна фізична активність;
  • Захворювання ШКТ.

За допомогою процедур можна позбутися зморшок і целюліту, покращити загальний стан організму. У нашій клініці ціни на лімфодренажний масаж Харків мінімальні. При цьому ефект його помітний після декількох сеансів.

Лімфодренажний масаж обличчя, Харків: переваги

Звернення до фахівця доцільне при прояві ранкових набряків, пасторозності або перших зморшок. Красуням після 40 рекомендують регулярні сеанси. Вони дають можливість позбавитися низки косметичних дефектів (нечіткого овалу обличчя, другого підборіддя, носогубних складок).

Вартість лімфодренажного масажу в Харкові виправдана ще й тим, що він регулює відтінок шкіри, розслаблює лицьові м’язи та зменшує щоки.

Лімфодренажний масаж живота у Харкові: ціна та протипоказання

Перед тим, як рекомендувати процедури, наші медики проводять дослідження. Подібний масаж не роблять онкохворим, людям із захворюваннями шкіри, герпесом та гнійними утвореннями. Також сеанси протипоказані вагітним та страждаючим від епілепсії. Перешкодою може стати доброякісна пухлина.

Вартість лімфодренажного масажу Харків можна дізнатися з прайсу, опублікованого на сайті. Професійні натискання та погладжування відбуваються безболісно. Але якщо глибоке втручання, вперше можливе відчуття дискомфорту, яке з часом проходить. Для оптимального результату бажано зробити 8 – 10 візитів до масажиста. Для обслуговування клієнтів використовуємо сучасні апарати та стерильні пристрої. Не передаємо особисті дані пацієнтів третім особам та гарантуємо повну анонімність.