Комплексне лікування пошкодженого волосся у Харкові

Лікування волосся

Догляд за волоссям означає не тільки регулярне миття, зачіски та фарбування, але і професійне лікування волосся Харків. Процедура включає дерматоскопічну діагностику, завдяки якій фахівець визначає стан шкіри голови та наявність проблем із волоссям. Крім того, залежно від типу дерми та волосся, підбирається оптимальна методика терапії. Ефективне відновлення волосся Харків ціна вас приємно здивує, а результат порадує надовго.

Лікування волосся у Харкові — краса ваших локонів

Профілактичні маніпуляції не будуть зайвими, проте трапляються ситуації, коли потрібне комплексне лікування волосся в Харкові. На це можуть вказувати такі неприємні симптоми:

  • раптове або постійне випадання волосся;
  • наявність лупи;
  • є відчуття печіння або сверблячки шкіри голови;
  • відзначається сухість локонів, ефективне лікування пошкодженого волосся Харків допомагає вирішити таку проблему;
  • надмірна жирність;
  • ламке волосся через часте фарбування.

Причин таких симптомів може бути безліч, які самостійно важко визначити, тим більше лікувати самому. Лікування структури волосся у Харкові здатне дати позитивні результати. Після діагностики спеціаліст нашого Медичного Центру «Mikamed» підбере для клієнта індивідуальну програму. Процедура лікування волосся Харків — це відновлення колишньої краси зіпсованих локонів, а також зробить їх кращим і міцнішим.

Лікування пошкодженого волосся Харків

Однією з революційних методик відновлення структури волосся є керапластика. За допомогою даної процедури вдається повернути структуру пошкоджених локонів більш ніж на 80%. Під час маніпуляцій шкіра голови інтенсивно зволожується, наповнюється корисними білками.

Лікування волосся від випадання Харків допомагає боротися з різними змінами структури волосся. Їх насичення білками дозволяє позбутися випадання, покращує якість і надає обсягу. Результативне лікування випадання волосся у Харкові проводиться фахівцями з використанням професійних продуктів.

У нашому Центрі пропонується широкий спектр процедур для волосся, спрямованих на їх оздоровлення та зміцнення. Для пошкоджених локонів рекомендується пройти двофазне відновлення волосся CPR. Крім того, лікувальні процедури мають не лише косметичний, а й терапевтичний ефект. Пройшовши курс із 3-5 сеансів, можна повернути здоров’я свого волосся.