Професійне лікування нігтів та волосся Харків

Будь-які зміни стану ваших нігтів та волосся вимагають пильної уваги. Адже йдеться не лише про зовнішню красу, а й про ваше здоров’я. Будь-яка самодіагностика та самолікування в таких ситуаціях – недоречні, найправильніше довіритися досвідченим фахівцям. Розвиток дерматології та косметології дозволяє швидко та ефективно вирішувати будь-які проблеми з волоссям та нігтям. Важливо лише звернутися до грамотних спеціалістів.

Діагностика та лікування волосся у Харкові

Про необхідність звернення до дерматолога може свідчити низка ознак. Тривожними симптомами можуть бути:

  • посилене випадання волосся;
  • поява сухості шкіри голови, подразнення, відчуття сверблячки;
  • надмірна жирність або навпаки, сухість і ламкість волосся;
  • поява лупи;
  • розшарування кінчиків волосся.

При появі будь-яких проблем із волоссям консультацію у фахівця краще не відкладати. До того ж у нашому центрі ціна на лікування волосся Харків вас приємно порадує.

Лікування грибкової інфекції Харків

Наші нігті також вимагають до себе постійного догляду та уваги. Особливо, нігті на ногах, які схильні до не меншого, а іноді, і більшого навантаження. Тісне взуття, недотримання гігієни, контакт із хвороботворними організмами, рясна пітливість ніг – все це може сприяти розвитку грибкової інфекції. Допомога лікаря знадобиться, якщо ви помітили:

  • Зміна фарбування нігтів, поява білих плям або жовтих смуг;
  • Поява неприємного запаху:
  • Деформацію нігтьової пластини – це можуть бути тріщини, відшарування. руйнування нігтя та нерівномірне зростання.

Найчастіше, для вирішення проблеми використовується лікарська, протимікробна терапія, а також лазерне лікування. Можемо вам гарантувати, що лікування грибкових захворювань в нашому центрі косметології допоможе відновити нормальний стан ваших нігтів. Крім цього, наші фахівці допомагають надати нігтям природного вигляду після гель-лаку та проводять лікування врослого нігтя Харків за найдоступнішою вартістю.

Де отримати ефективне лікування волосся, нігтів, грибка у Харкові?

Щоб отримати всеосяжну консультацію з приводу свого здоров’я, достатньо записатися на прийом до медичного центру Mikamed. Наш адміністратор відповість на всі ваші запитання щодо косметологічних та лікувальних процедур, і запише до потрібного лікаря на найзручніший для вас час. У нашому центрі ви можете бути спокійні щодо безпеки проведення лікування та кваліфікації наших співробітників. Здоров’я та комфорт наших клієнтів – пріоритет медичного центру косметології Mikamed.