Лазерна епіляція пахв у Харкові

Волосся росте під пахвами густим покровом, що виглядає не естетично, викликає підвищене потовиділення, та супроводжується неприємним запахом. А будь-якій жінці, незважаючи на вік та життєві проблеми, хочеться виглядати привабливо. Небажане волосся складно назвати прикрасою. Видалення їх за допомогою гоління, кремів або воском не дає бажаного результату, якого до того ж вистачає ненадовго. Сучасною методикою, що гарантує тривалість гігієни, гладеньку та оксамитову шкіру, є лазерне видалення волосся під пахвами Харків. Косметологічну процедуру проводить досвідчений фахівець, який за типом шкіри підбере відповідний апарат та оптимальний курс, що включає декілька сеансів.

Вартість лазерної епіляції пахв Харків

Рослинність під пахвами турбує не тільки жіночу стать. Процедура підходить й сучасним хлопцям, які також дбають про свій зовнішній вигляд та гігієну, вважають за краще мати гладку, чисту шкіру. Лазер надовго позбавить від небажаного волосяного покриву, не призводить до врослого волосся, не супроводжується запальним процесом. Це надійний, швидкий та вигідний метод, які дозволяє заощадити на виконанні частих процедурах. Світлові промені руйнівно впливають на цибулину, призводять до випадання волосяного стрижня разом з коренем. Лазерна епіляція зони пахв Харків ціна доступна, за кілька сеансів усуне волосяні фолікули. Процедура вимагає невеликої підготовки.

  1. За 2 тижні до першого сеансу відмовитися від приймання певних препаратів.
  2. Уникати сонячних променів, не відвідувати солярій.
  3. Не робити скраб або пілінг зони пахв.
  4. Не застосовувати спиртовмісних спреїв та лосьйонів.

Епіляція пахв лазером Харків ціна

Обробка спеціальним апаратом місць з небажаною рослинністю характеризується переважними особливостями.

  • Волоски будь-якої структури піддаються видаленню.
  • Тривалий ефект. Отриманий результат зберігається надовго, дозволяючи забути про зайве волосся. А для підтримки ефекту знадобиться 1-2 рази на рік проходити коригувальну процедуру.
  • Безпека. Лазерна епіляція під пахвами Харків не залишає на шкірі опіків, подразнень, врослих волосків.
  • Комфорт та безболісність. Пацієнт не відчуває явних неприємних відчуттів.

Якісно та швидко процедура проводиться в центрі Мікамед кваліфікованими фахівцями з наявністю профільного сертифіката. Кількість сеансів та інтенсивність впливу визначає професіонал. Лазерна епіляція під пахвами ціна виконується сучасним апаратом, що відповідає міжнародним вимогам.

Лазерная эпиляция зоны подмышек
Лазерная эпиляция зоны подмышек
Лазерная эпиляция зоны подмышек