Лазерна епіляція зони бікіні у Харкові

Впевненість, яку відчуває дівчина або жінка залежить від красивого одягу та доглянутого тіла, на якому відсутнє небажане волосся. Для їх видалення можна використовувати віск, гоління, епілятор. Але якщо на руках чи ногах застосування цих способів не викликає появи врослого волоска, то для інтимної зони може стати проблемою. До того ж традиційні методи є дуже болючими, особливо коли справа стосується таких ніжних, чутливих місць як інтимні. Лазерна епіляція глибоке бікіні Харків дозволяє уникнути негативних наслідків.

Лазерна епіляція бікіні Харків ціни

Для жінки необхідно відчувати себе привабливою, бажаною та сексуальною. З зайвими волосками на тілі це зробити досить складно. Ось і намагаються милі дами позбутися волосся доступними методами. Але ті виростають через короткий термін знову. І знову доводиться їх видаляти. А якщо проводити такі процедури занадто часто, виникає почервоніння, подразнення шкіри, дискомфорт. Лазерна епіляція зони бікіні Харків вартість є найбільш сучасною, безпечною косметичною процедурою, до якої не потрібно часто вдаватися, щоб позбутися волосся. Лише після кількох сеансів можна надовго забути про врослих волосках, та відчувати гладкість, бархатистість шкіри.

Бікіні лазерна епіляція Харків відгуки

Ті, хто випробував на собі вплив приладу, навряд чи захочуть повертатися до застарілих методів. Лазер впливає безпосередньо на волосяну цибулину, нагріває її та призводить до руйнування. Світловий потік не зачіпає сусідні тканини, не впливає негативно на шкіру та внутрішні органи. За допомогою його енергії судини перестають підживлювати корінь волосся, в результаті чого той відпадає зі стрижнем. Тим, хто збирається застосувати таку процедуру, як лазерна епіляція зони екстра бікіні Харків, рекомендується пройти невелику підготовку.

  1. За два тижні відмовитися від приймання антибіотиків, виключити відвідування солярію та прийняття сонячних ванн.
  2. За кілька днів до початку проведення курсу не використовувати в інтимних місцях засоби, які містять спирт.
  3. Напередодні процедури поголити зону бікіні.

Лазерне видалення волосся бікіні ціна Харків

Щоб стати власницею гладкої шкіри, потрібно звернутися в медичний центр Мікамед. У нас працюють досвідчені, кваліфіковані фахівці, які застосовують інноваційне обладнання. Ви зможете відразу оцінити переваги:

  • лазерна епіляція зони бікіні ціна Харків;
  • безболісність, відсутність дискомфорту;
  • немає таких неприємних наслідків як вросле волосся, серйозне роздратування шкірних покривів.
Лазерная эпиляция зоны бикини
Лазерная эпиляция зоны бикини
Лазерная эпиляция зоны бикини