Кріомасаж у Харкові

У косметології є процедури, які вже вважаються класичними. До них відноситься кріомасаж. Холод може бути не лише ворогом, а й найкращим другом нашої шкіри. Це доводить  косметична процедура «масаж рідким азотом» (Харків). З її допомогою вже кілька десятиліть фахівці допомагають позбавлятися найрізноманітніших проблем зі шкірою.

Рідкий азот: масаж (Харків), косметологія

Усім відомо, що при короткочасному екстремальному вплив деяких негативних факторів на організм, відбувається стимуляція його резервів. Такий вплив позитивно позначається на багатьох системах. Яскравий приклад тому хрещенські купання в ополонці та кріомасажі.

Рідкий азот має температуру -195 градусів. При контакті такої речовини зі шкірою відбувається стимуляція клітин шкіри. Тому така процедура допомагає не лише тимчасово позбавитися проблем. Це справжнє лікування: масаж рідким азотом (холодом), Харків одночас був негласним центром таких процедур. Сьогодні традиції підтримуються у медичному центрі «Мікамед».

Особливо ефективна процедура «масаж рідким азотом від прищів», у Харкові провідні фахівці у цій галузі працюють у нас. Після миттєвого, короткочасного заморожування проблемні зони починають активно відновлюватися, відбувається регенерація клітин, що допомагає шкірі швидко та ефективно очищатися.

Вартість процедури кріомасажу (Харків)

Переваги проходження кріомасажу в нашому центрі:

  • Кваліфіковані фахівці – робота з рідким азотом на обличчі пацієнта вимагає від лікаря точності та навичок;
  • Обладнання – для проведення процедури обладнання не потрібне, але для правильного зберігання азоту потрібні спеціальні установки;
  • Вартість – якщо вас цікавить кріомасаж (Харків), ціна в нашому центрі вас влаштує.

.Якщо вас цікавить кріомасаж, вартість у Харкові може бути дуже різна. У деяких салонах вам запропонують найменшу ціну. Але будьте обережні, з рідким азотом не жартують. Не можна просто прийти до рядового салону і успішно пройти процедуру. Наслідки неправильного зберігання речовини та проведення самої маніпуляції можуть бути катастрофічними.

Зверніться до фахівців нашого центру. Так, заплатити вам доведеться трохи більше, ніж у простому салоні. Але це гарантія професіоналізму проведення процедури, а значить і того чудового результату, якого ви від неї очікуєте. Переконайтеся, що не тільки новітні методики, але й класичні процедури є ефективними для оздоровлення шкіри обличчя.