Ін’єкції краси в Харкові

Всього за пару відвідувань до косметолога цілком реально перетворити обличчя і виглядати молодше. Процедура контурної пластики – введення під шкіру гелів-філерів. За допомогою таких наповнювачів вдається заповнити обсяг тканини, змінити форму губ, носа, а також усунути будь-якої естетичний дефект.
Контурна пластика обличчя ціна Харків – це повністю безболісна процедура, що не вимагає витрат часу для омолодження.

Особливості методики

Для вирішення різних завдань фахівець вибирає найбільш ефективний препарат з доведеною безпекою. Ін’єкції краси в Харкові відповідають клінічним вимогам, більшість з них створені на основі гіалуронової кислоти і гідроксиапатиту кальцію. Ці природні компоненти легко приймаються шкірою, не викликаючи алергічних реакцій. Згодом ці препарати виводяться з організму природним шляхом.

Уколи краси недорого в Харкові включають кілька видів, що відрізняються структурою і в’язкістю. Так, одні ефективні для позбавлення від зморшок на лобі, в куточках очей, в області губ. Інші препарати допомагають усунути глибокі носогубні складки, а також можуть використовуватися для моделювання особи і губ

Особливістю даної прогресивної методики є підтримка шкіри в ідеальній формі без хірургічного втручання. Для тих, хто хоче виглядати молодо, при цьому допоможе підкреслити достоїнства і скоригувати недоліки будь-якої зовнішності.

Переваги процедури

Філлери вводяться під шкіру швидко, при цьому абсолютно безболісно. Загальний час процедури 10-15 хвилин. Іноді на місці уколу ледь помітний синець.Контурна пластика обличчя Харків ціни – швидке відновлення відсутнього обсягу, а також усунення зморшок одночасно в різних зонах.

Плюси методики:

  • безпеку, відсутність больового синдрому; ;
  • отримання швидкого візуального ефекту;
  • омолодження епідермісу;
  • моделювання овалу обличчя, форми носа;
  • збільшення губ;
  • позбавлення від пігментації і рубців.

Застосування препаратів на основі гідроксиапатиту забезпечує відразу потрійний вплив: підтягує, покращує зовнішній вигляд шкіри, ліквідує з’явилися з віком зморшки.Уколи краси Харків ціна цілком прийнятна, а ефект триває від року до двох років. Особливо популярні такі ін’єкції серед пацієнтів, які хочуть змоделювати вилиці, прибрати носогубні складки.

ukoly-krasoty
ukoly-krasoty
ukoly-krasoty