Консультація косметолога у Харкові

Якщо вам необхідний косметолог, ціни Харків пропонує різні. Не всі фахівці можуть гарантувати позитивний результат. Mikamed – косметологічний медичний центр, що пишається відповідальним підходом до кожної клієнтки. Всі лікарі нашого штату мають відповідну освіту та досвід роботи. Тому надаємо послуги на рівні ліцензованих клінік.

Ціна консультації косметолога у Харкові: що входить у вартість?

Як відомо, шкіра – дуже чутливий людський орган. Тому проблеми шкірного покриву – актуальна тема не тільки для жінок, але і для чоловіків. Звернутися до спеціаліста необхідно в одній із наведених нижче ситуацій:

 1. Поява сверблячки;
 2. Алергічна реакція;
 3. лушіння;
 4. Запалення;
 5. Неприродна пігментація;
 6. Поява родимок, папілом та ін. новоутворень.

Консультація лікар-косметолог, Харків ціна якої формується з урахуванням діагностики та підбору варіантів лікування, допоможе запобігти ускладненням. Чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим менший ризик неприємних наслідків.

Консультація косметолога, Харків: недорого та професійно

Сповідуємо принцип індивідуального підходу. Відвідувачі нашого закладу можуть розраховувати на такі переваги:

 1. Порядність персоналу;
 2. Абсолютна конфіденційність;
 3. 100% визначення діагнозу;
 4. Доступне пояснення проблем естетичного плану;
 5. Визначення причин захворювання, а не тільки його зовнішніх ознак;
 6. Оглядове бачення зовнішності;
 7. Використання найновішого висококласного обладнання.

Наш косметолог послуги, Харків, надає різнопланові: від усунення зморшок і омолодження до лікування рубців. Слід розуміти, що в багатьох випадках повне зцілення за один візит неможливе. Тому будьте готові виявити терпіння – а ми обіцяємо зробити все можливе, щоб ваша шкіра стала здоровою якнайшвидше.

Записатися до косметолога, Харків: скільки коштує увага медиків?

На нашому сайті будь-який з пацієнтів може ознайомитися з прайсом. Опубліковано лише актуальну інформацію. Якщо ж у переліку конкретно вашої ситуації немає, телефонуйте консультанту та отримайте відповіді на всі запитання.

На сайті надано повний список послуг. Перед тим, як наважитись на прийом, постарайтеся переглянути інформацію, щоб уникнути сюрпризів.

Зв’язатися з нами також можна за допомогою форми зворотного зв’язку – залиште свій номер телефону та ім’я у спеціальних осередках та дочекайтеся дзвінка. Прийом із запису – у чітко визначений час.