Консультація дерматовенеролога у Харкові

Дерматовенерологія є медичним напрямком, який вивчає патології шкіри та захворювання, які передаються внаслідок незахищеного статевого акту або інфекції. Якщо вам потрібна консультація дерматовенеролога – Харків пропонує послуги фахівців Mikamed. Наш косметологічно-медичний центр консультує та лікує пацієнтів з упором на високі стандарти якості. Виявити та лікувати інфекційні шкірні хвороби нам допомагають досвід та висококласне найновіше обладнання.

Дерматовенеролог: ціни, Харків та актуальність консультування

Світова практика свідчить, що дерматовенерологічні проблеми перебувають на лідируючому місці серед поширених захворювань. І статистику зміцнює постійно зростаючий відсоток людей, які страждають від алергічних реакцій, інфекцій, слабкого імунітету. Спадковість – ще одна причина появи специфічних хвороб.

Ця спрямованість у медицині включає 3 сфери:

  • Дерматологія – спеціалізується на порушеннях шкірних покривів, слизових рота та статевих органів;
  • Мікологія – проводить дослідження шкіри, нігтів та слизових оболонок, уражених грибком;
  • Венерологія – ґрунтується на діагностиці нездоров’я, отриманого статевим шляхом.

Дерматовенеролог: послуги, Харків та чому важливо консультуватися?

Обстеження у лікаря даної спеціалізації повинно проводитися відразу при появі висипань, почервоніння та інших симптомів, що викликають дискомфорт. Причиною для запису на прийом для обстеження можуть бути:

  • Запалення;
  • Сверблячка і сухість шкіри;
  • Роздратування;
  • Болі в животі;
  • Специфічний запах та виділення із статевих органів;
  • Болі при сечовипусканні.

Багатьох цікавить: як записатися до дерматовенеролога, Харків, скільки коштує визначення причини нездужання? Вартість лікарського втручання залежить від етапу розвитку патології та методів діагностики. Конкретну цифру назвати важко.

Ціна консультації дерматовенеролога в Харкові та показання для візиту до фахівця

Навіть якщо у вас немає жодних проявів, але ви часто буваєте в громадських лазнях, саунах та інших місцях з підвищеною вологістю, де одночасно перебуває багато людей, регулярний профілактичний огляд необхідний. Також звернутися до медиків слід у тому випадку, якщо у когось із близьких було виявлено педикульоз, коросту та інші швидко інфікуючі хвороби.

Якщо знадобиться консультація, лікар-дерматовенеролог, Харків ціна визначається індивідуально. Крім того, ви завжди можете вивчити прайс на нашому сайті. В ньому вказано актуальну вартість послуг.