konsultatsiya-kosmetologa
konsultatsiya-dermatovenerologa
konsultatsiya-nevropatologa
konsultatsiya-semejnogo-vracha

Поширені питання

Хочу видалити висячі родимки на шиї, що потрібно зробити?

Для початку рекомендуємо Вам звернутися на консультацію для огляду, постановки діагнозу та проведення дерматоскопії. Дерматоскопія дозволить точно встановити вид утворень на шкірі. У Вашій ситуації це можливі м’які фіброми, папіломи, невуси та ін. Тактика лікування та видалення в кожному випадку різна. Медичний центр «Мікамед» має у своєму арсеналі всі види видалення новоутворень шкіри (кріодеструкція, радіохвильова дерматохірургія, лазерна дерматохірургія), що дає можливість оптимального вибору та індивідуального підходу. Довіртеся фахівцю, поставте йому всі питання, прислухайтеся до його думки та його вибору методу.

Видалити родимку, чи це небезпечно?

На консультації у дерматолога Вам буде проведена діагностика родимки. Це безболісний сучасний оптичний метод візуальної діагностики уражень шкіри – дерматоскопія. За результатами дерматоскопії лікар-дерматолог розповість Вам якийсь вид невуса (родимки) у Вас і ступінь його небезпеки. Далі приймається рішення про доцільність та можливість видалення родимки, метод видалення, вид анестезії.

При видаленні новоутворень радіохвильовим методом проводитися місцева анестезія, потім слід видалення елемента. Шви не накладаються. Процедура займає близько 20 хвилин однією елемент. Обов’язково проводиться гістологічне дослідження. Загоєння від 7 до 14 днів, залежно від глибини та розмірів новоутворення.

Після видалення родимки не залишиться рубця?

Повністю говорити про 100% гарантії відсутності рубця не можна: має значення глибина залягання невуса, біологічних особливостей тканин кожної людини, а також від майстерності і досвіду лікаря. Наприклад, у разі видалення поверхневого утворення (видалення папіломи), рубцевої тканини не буде.

Як правильно лікувати вугри?

Вугрова хвороба (вугри, акне) – хронічне рецидивне захворювання шкіри переважно осіб молодого віку, що є результатом гіперпродукції шкірного сала та закупорки гіперплазованих (збільшених у розмірі) сальних залоз з подальшим їх запаленням. На шкірні зміни можуть впливати ряд факторів: вік, гормональний фон, особливості гігієни. Лікування вугрової хвороби призначає лікар дерматолог, тому рекомендуємо вам вписатися на консультацію до наших фахівців у клініку “Мікамед”.

Як ставитися до сонця? Чи корисна засмага для шкіри?

Фотоморщини розвиваються на тлі надмірної дії яскравих сонячних променів на шкіру людини в умовах жаркого клімату та зловживання засмагою. Шкіра стає сухою, огрубілою і засмаглою, на ній з’являються сіточки зморшок навколо очей, які потім поширюються на все обличчя, шию та область декольте, поступово заглиблюючись.

Скільки триває період загоєння рани після видалення освіти?

Період загоєння ділянки шкіри після видалення новоутворення безпосередньо залежить від площі вогнища, і глибини видалення, особливостей репаративної здатності шкіри. Враховуючи, що процедура проводиться в максимально нетравматичному режимі видалення, період загоєння пройде мінімум від 7 днів до 21 дня.

Як доглядати шкіру з куперозом?

Купероз – це судинне захворювання, яке проявляється стійким почервонінням шкіри, дрібною сіткою капелярів або судинними зірочками. При куперозі шкіра вимагає обов’язкового та особливого догляду:
– вмиватися (м’яке очищення) з мусом чи молочком;
– На етапі глибокого очищення виключити скраби. Використовувати ензимні пілінги, молочну кислоту, AHА кислоти, тонік для чутливої ​​шкіри;
— використовувати креми, що містять сироватки судинозміцнюючі компоненти (вітамін С, кінський каштан, глід).

Виключити всі агресивні засоби. Після вмивання обличчя промокувати серветкою. Категорично забороняється терти обличчя рушником. Важливо уникати різких перепадів температур (з холоду в тепло та навпаки). Не протирати обличчя кубиками льоду, оскільки це ускладнює ситуацію.

З масел у догляд можна включати: мигдальне, абрикосове, масло виноградної кісточки, масло кипарису і волоського горіха, масло авокадо, масло зародків пшениці.

Коли треба почати колоти ботокс?

Коли зморшка не розправляється у спокої. Бувало, що ви прокидаєтеся, а між брів борозна? Або лоб, як зебра, у смужку?
Ось, значить, можна починати.
У когось це може статися у 22. А у когось у 45. Все індивідуально.

Що таке мікроструми і який ефект мають.

Мікрострумова терапія відрізняється дуже високою ефективністю. Чинить лімфодренажний ефект. Чудово справляється з набряками на обличчі. Має виражений ліфтинговий ефект завдяки поліпшенню мікроциркуляції в м’язовій тканині. Застосовується для профілактики та боротьби із віковими змінами шкіри

Яка кількість препарату зазвичай використовується для збільшення губ та як підібрати препарат?

Кількість препарату дуже індивідуальна і залежить від того, якого результату хоче пацієнт. Зазвичай один раз використовується від 0,5 до 1 мл. Неможливо досягти результату “суперпухлих губок” за один раз – це покроковий процес, який також повинен враховувати моделювання тканини після процедури.
Виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта лікар підбирає препарат, дивлячись, що нам потрібно – скоригувати форму або обсяг. Це визначає лікар безпосередньо під час візуального огляду на консультації.

Як відбувається процедура лазерного видалення судин?

Процедура видалення судин проходить безболісно і досить комфортно. Пацієнт може відчувати лише невелике поколювання у місцях обробки. При низькому больовому порозі можливе застосування аплікаційної анестезії. Загальна тривалість сеансу зазвичай не перевищує 30-40 хвилин.

Спочатку лікар очищає шкіру в зоні впливу від косметичних засобів та забруднень. Виконується обробка антисептичним розчином,
настроює обладнання з урахуванням індивідуальних особливостей людини.
На наступному етапі фахівець обробляє потрібну зону обраної методики.
Після завершення процедури наноситься заспокійливий крем.
Початкова стадія куперозу, а також невеликі судинні зірочки віддаляються за 1 сеанс. Для більших уражень судин може знадобитися курс від 2 до 5 процедур з перервою на 1 місяць.

Чи можна проводити лазерну епіляцію на рідній плямі?

Ні. Видалення волосся на родимках та родимих плямах за допомогою лазерної епіляції не допускається. Лазер реагує на меланін, а невусах пігмент міститься у надлишку. Тому родимка може посвітліти, а волосся залишиться на місці.

Як відбувається консультація лікаря дерматолога?

На дерматологічній консультації лікарю необхідно з’ясувати всі симптоми та скарги пацієнта, дізнатися про умови його життя та роботи, про хронічні та спадкові захворювання, про шкідливі звички.
Після розмови лікар проведе огляд шкірного покриву тіла, оцінить стан нігтів, волосся. Швидше за все, буде призначено аналізи та методи діагностики. Також можливий запис пацієнта до лікарів інших спеціальностей для додаткової консультації. І ось тоді можна бути впевненим, що причину шкірного захворювання встановлено правильно, а значить, і комплексне лікування його буде проходити успішно.

Як відбувається консультація косметолога?

Консультація фахівця – косметолога необхідна не тільки тим, хто вже зіткнувся з певними косметологічними проблемами, але і тим, хто хоче знати, як правильно доглядати шкіру обличчя, шиї та області декольте.
Спочатку лікар уважно вислуховує скарги пацієнта. У ході бесіди косметолог обов’язково розпитує пацієнта про те, якими косметичними засобами він користується, а також з’ясовує, чи є у пацієнта алергія і якщо так, то на які косметичні засоби.
Далі косметолог розробляє індивідуальну схему домашнього догляду за обличчям і складає план косметологічних процедур, які допоможуть вирішити вашу проблему.

Що таке дерматоскопія?

Дерматоскопія – це сучасний апаратний метод дослідження новоутворень шкіри, що має високу діагностичну цінність.
За допомогою дерматоскопа можна детально розглянути колір та мікроструктури різних шарів шкіри – епідермісу, дермо-епідермального з’єднання, папілярної дерми. Особливу ефективність показав прилад у діагностиці смертельно небезпечного захворювання шкіри – меланоми. З його допомогою можна діагностувати рак шкіри на ранніх стадіях у 90% випадків.

Крім меланоми в процесі дерматоскопії можна провести диференційовану діагностику будь-яких новоутворень шкіри доброякісного або злоякісного характеру, прикордонних станів клітин.

Що таке гістологічне дослідження?

Гістологічне дослідження-високоточне дослідження, яке проводять після видалення новоутворення (родимки), що дозволяє оцінити стан і структуру клітин, а також визначити, чи є новоутворення злоякісним.

Чи є обов'язковим аналіз на гістологічне дослідження при видаленні невуса (родинки)?

Так, це обов’язкова процедура після висічення новоутворення.
Багатьом здається, що вони просто нешкідливий наріст і немає ніякої небезпеки. У людей не розвинена онконастороженість.
Гістологічний аналіз дозволяє визначити наявність у новоутворенні ракових клітин. Це важлива діагностична процедура, яка може урятувати життя. Завдяки такому дослідженню вдається своєчасно визначити злоякісну природу новоутворення та пройти лікування для запобігання прогресу онкології.

З'явилося новоутворення. У яких випадках слід звернутися до лікаря?

Ви повинні регулярно спостерігати за своїми родимками та відслідковувати їхню «поведінку».
Якщо ви помітили, що родимка почала збільшуватися, змінює колір, свою конфігурацію, починає себе якось виявляти (хворіти, свербіти, мокнути) — значить звертаємося до лікаря!