Послуги ін'єкційної мезотерапії Харків

Пластична хірургія поступово здає позиції. Наразі косметологи використовують інші процедури. Вони спрямовані на підтримку шкірних покривів здоровими, розгладжування зморшок. Таким чином можна тривалий час підтримувати шкіру молодою та здоровою, не вдаючись до операцій. Є безліч різних процедур, але найефективнішою можна назвати ін’єкційну мезотерапію.

Процедура ін’єкційної мезотерапії Харків

Ін’єкційна мезотерапія – це введення за допомогою великої кількості уколів певного коктейлю з препаратів під шкіру. Найчастіше у складі можна зустріти різноманітні вітаміни, амінокислоти, гіалуронову кислоту, пептиди. Всі ці речовини здатні повернути шкірі молодість, зробити її м’якою та еластичною. Однак у цьому питанні важливо не перестаратися і звертатися виключно до професійних косметологів та дерматологів.

Ін’єкційна мезотерапія особи у Харкові проводиться у нашому медичному центрі. Після проведення процедури можна забути про дорогі креми та численні маски для обличчя, які зовсім не допомагають.

Можна виділити кілька основних переваг ін’єкційної мезотерапії для особи:

  • відсутність неприємних та болючих відчуттів при проведенні процедури;
  • тривалість збереження ефекту після мезотерапії (1,5-2 років);
  • прибирає вікові та мімічні зморшки, розгладжує шкіру;
  • усуває будь-які естетичні дефекти на обличчі;
  • відсутність несприятливих наслідків (за винятком можливої ​​алергії на деякі компоненти під час введення).

При проведенні процедур не потрібно лягати в лікарню. А будь-які сліди та почервоніння від уколів швидко минають. На процедури ін’єкційної мезотерапії ціна залежатиме від кількості призначених сеансів. Кількість та частота процедур призначається індивідуально, залежно від стану шкіри та протипоказань.

Ін’єкційна мезотерапія показання можуть бути різними. В основному це в’ялість і пухкість шкіри. Можна проводити процедуру для волосся, щоб посилити їх зростання і зробити кореневі цибулини здоровішими.

Ін’єкційна мезотерапія ціна

У нашому медичному центрі можна отримати косметологічні послуги від справжніх професіоналів. Ми пропонуємо курси з очищення та стимулювання шкірних покривів по всьому тілу. Наше сучасне обладнання забезпечить безболісність та повну безпеку процедур. А мезотерапія особи ін’єкційна вартість вас приємно здивує.