Процедура ін'єкційної біоревіталізації у Харкові

Може у світі і не існує «еліксиру молодості» Але речовина, яка здатна її продовжити є, і це гіалуронова кислота. Вона є натуральним компонентом шкіри. Завдання речовини – регулювати насиченість тканин водою шляхом утримання вологи, правильне положення ниток основних білків шкіри теж досягнення цього сполуки. Процедура ін’єкційної біоревіталізації (Харків) допомагає шкірі довше залишатися сяючою, пружною та молодою, оскільки шляхом уколів лікар-косметолог вводить препарати на основі гіалуронової кислоти під шкіру.

Біоревіталізація шкіри обличчя у Харкові

Під час маніпуляції ін’єкційно вводиться не чиста речовина, а цілий комплекс корисних для тканин та клітин мікроелементів та вітамінів. У той час, як кислота утримує вологу, надає шкірі пружність, добавки живлять покриви, відновлюють колір обличчя, надають таке характерне для молодості сяйво.

Які показання до проведення має послуга «ін’єкційна біоревіталізація» (Харків), ціна якої в клініці «МікаМед» залежить від кількості процедур та препарату, що вводиться:

  • Сухість шкірних покривів: може викликатися цілою низкою причин і призводить до втрати тургору, еластичності, дрібних зморшок;
  • Входить до комплексу відновлювальних процедур після агресивних втручань – шліфування, пілінги, пластика;
  • Зниження жирності шкіри – біоревіталізація гіалуронової кислоти, (ціна (Харків) зазначена в прайсі нашої клініки)допомагає відновити нормальну функцію сальних залоз, яка порушується внаслідок зневоднення;
  • Тусклий колір шкіри, виникнення пігментованих ділянок – може спричинити надмірну дію ультрафіолетових променів, стрес або тютюнопаління.

Показань до процедури досить багато, але, в основному, вони пов’язані з тяжкими хронічними захворюваннями.

Ін’єкційна біоревіталізація гіалуроновою кислотою для шкіри обличчя: (Харків) вартість

Як вже було сказано вище, ціна ін’єкційної біоревіталізації в Харкові залежить від декількох факторів. Перший з них використовується препарат та дозування. У нашому медичному центрі ми використовуємо лише продукцію провідних фармакологічних гігантів, яка визнана та застосовується у всьому світі.

Другий фактор – дозування і кількість процедур, що проводяться. Якщо в першому випадку ще можна сказати, що на ін’єкції гіалуроновою кислотою ціна (Харків) має певний порядок, то дозування та тривалість курсу підбирає лікар, тому й вартість буде індивідуальною.