Процедура ін'єкційної біоревіталізації для тіла у Харкові

Гіалуронова кислота підтримує рівень води в клітинах нашого організму. Згодом природний рівень її синтезу знижується, тому шкіра починає втрачати вологу. Звідси і всі ознаки старіння – зниження тонусу, обвисання, в’ялість м’язів. Але є процедура, яка стимулює природне вироблення цієї речовини – біоревіталізація тіла мезопрепаратами, у Харкові її проводять у медичному центрі «Мікамед». Метод досить новий, але вважається одним із найефективніших. У чому його суть?

Біоревіталізація тіла гіалуроновою кислотою (Харків)

За допомогою шприца і дуже тонкої голки глибоко в шкірні покриви вводиться спеціальний коктейль на основі гіалуронової кислоти. Потрапляючи ззовні, речовина не тільки стимулює відновлення колагенових волокон, які відповідають за пружність нашої шкіри, але й відновлює рівень синтезу власної гіалуронової кислоти. Саме тому метод такий ефективний.

Наших пацієнтів найчастіше цікавлять такі питання: що таке ін’єкції гіалуронової кислоти для тіла, ціна (Харків), тривалість ефекту.

Ін’єкції можуть проводитися вручну або апаратно, процедура не дуже приємна, тому місце уколів попередньо знеболюється. Сліди проходять вже за кілька днів, тоді ж настає перший видимий ефект.

  • Пензлі рук – від постійної взаємодії зі шкідливими речовинами, перепадів температури та інших факторів саме кисті старіють найшвидше;
  • Зона декольте – у жінок з часом шкіра в цій галузі розтягується, і з’являються зморшки;
  • Коліни – часто видають вік жінки.

Процедура проводиться там, де є необхідність омолодити шкіру. Нас часто питають, наскільки боляче проходити процедуру. Наприклад, неприємні уколи гіалуронової кислоти в коліно, ціна (Харків) невисока, але на пляжі можна всіх підкорювати гарними ніжками.

Біоревіталізація тіла: відгуки (Харків), ціна

Серед пацієнтів нашого центру процедура отримала тільки найпозитивніші відгуки. Багато хто дивувався швидкому ефекту і проходив повторно, щоб провести маніпуляції на обличчі або інших частинах тіла.

Терапевтичний ефект має гіалуронова кислота для суглобів, ціна (Харків), як у косметологічної процедури, але лікувальний ефект допомагає суглобам довше залишатися еластичними. Телефонуйте, записуйтесь на консультацію, зберігайте молодість шкіри!