Процедура ін'єкційної біоревіталізації для обличчя у Харкові

Нещодавно в нашій країні з’явився новий метод омолодження, але його вже встигли назвати проривом у галузі косметології. Біоревіталізація шкіри обличчя у Харкові проводиться лише у кількох центрах, у тому числі клініці «Мікамед». Метод трохи травматичний, але на даний момент ефективнішого способу повернути шкірі пружність, відновити овал обличчя та прибрати зморшки без хірургічного втручання просто не існує.

Ін’єкційна біоревіталізація для обличчя у косметолога (Харків)

Метод має щось спільне із мезотерапією. У шкірні покриви вводиться гілауронова кислота із допоміжними компонентами. Головна відмінність – коктейль вводиться у дерму – глибокі шари шкіри. Тому метод ефективніший. Біоревіталізація розгладжує глибші зморшки, відновлює гнучкість покривів, овал обличчя. З її допомогою можна позбутися прищів, висипів, наслідків акне.

Але важливо розуміти, що ін’єкції гіалуронової кислоти для обличчя (Харків) є ефективними, якщо проблеми виникли саме зі шкірою. Якщо висип або запальний процес пов’язані із захворюваннями, порушеннями гормонального балансу або іншими проблемами внутрішніх органів, ефект буде менш помітним і так довгостроковим. Тому обов’язково перед тим як вирішити пройти процедуру, обов’язково проконсультуватися з косметологом медичного центру «Мікамед».

Показання до ін’єкційної біоревіталізації:

  • Сухість шкіри (природна або під впливом зовнішніх факторів);
  • Вікові зміни;
  • Набряк обличчя або зони під очима, опущення повік;
  • Пігментація;
  • Розширені пори;
  • Вугри.

Процедура дуже ефективна і на даний момент має довгостроковий ефект. Уколи гіалуронової кислоти в обличчя, ціна (Харків), ціна яких у нашій клініці середня по місту, допоможуть вам продовжити молодість і повернути красу.

Процедура показана чоловікам та жінкам віком від 25 до 50 років. Найшвидший і найтриваліший ефект спостерігається у пацієнтів після 30 років.

Ін’єкційна біоревіталізація для шкіри обличчя: вартість (Харків)

Сказати скільки коштуватиме процедура, фахівець нашого центру зможе лише після консультації та обстеження пацієнта. Кожен випадок є індивідуальним, тому фіксованої ціни немає.

Не варто забувати, що має ін’єкційна біоревіталізація особи протипоказання (Харків). У такому разі ми зможемо підібрати клієнту нашого центру іншу процедуру, яка зможе вирішити його проблему або покращити стан шкіри.

Якщо вас цікавить ін’єкційна біоревіталізація особи (Харків), ціна, тривалість процедур та курсу, телефонуйте нам та записуйтесь на прийом. На новітньому устаткуванні лікар проведе обстеження і відповість на всі питання, що вас цікавлять.