Медичний Центр “Mikamed“
Професійні дерматологічні та косметологічні послуги, відповідні стандартам якості ліцензованих медичних установ.

Чистка обличчя

Одним з показників хорошого здоров’я та самопочуття є чиста, доглянута шкіра. Неправильне харчування, загазоване повітря мегаполісу, часті стреси, хронічне недосипання негативно позначаються на зовнішньому вигляді. Шкірні покрови обличчя страждають в першу чергу внаслідок інтенсивної роботи сальних залоз. Клітини шкіри не оновлюються як потрібно, не відбувається природного очищення. Утворені на поверхні речовини забивають пори, не дають шкірі дихати. На допомогу приходить сучасна та необхідна процедура – комплексна чистка обличчя в Харкові. Це оптимальне рішення на шляху до чистої шкіри, пахучою свіжістю та красою.

chistka-litsa

Ціна на чистку обличчя в Харкові

Необов’язково маскувати недосконалість шкіри, прищі та чорні крапки, які з’являються товстим шаром тонального крему. Є більш гуманний та ефективний спосіб, який полягає у видаленні з поверхні епідермісу ороговілого шару, розкриття пір. Процедури чищення обличчя Харків необхідні тим, хто страждає від запальних процесів шкіри через забруднення залоз. Неполадки з внутрішніми органами також відображаються на обличчі, шкіра якого втрачає свіжість та матовість. Існує кілька типів шкіри, в залежності від чого підбирається конкретний вид процедури. Особливо проблемною є жирна шкіра, на якій часто вискакують вугри та прищі. З урахуванням особливостей процедури та використовуваного методу, формується її вартість. У медичному центрі процедури призначає досвідчений професіонал. Це може бути:

  • механічна маніпуляція, яка проводиться вручну та підходить для всіх типів шкіри;
  • апаратні послуги косметолога чистка обличчя недорого Харків, які сприяють омолодженню та відновленню обмінних процесів;
  • хімічна, із застосуванням спеціально підібраних складів.

Комплексна чистка обличчя Харків ціна

У медичному центрі Мікамед працюють кваліфіковані косметологи, в арсеналі яких є досвід, наявність спеціальних стерильних інструментів та новітнього обладнання. Після визначення типу шкіри фахівець призначить проведення конкретної маніпуляції. Послуги косметолога чистка обличчя Харків зазвичай включають до себе кілька етапів.

  1. Проводиться підготовка шкірних покривів, суть якої полягає в її очищенні та розкритті пір.
  2. Віддаляються забруднення, прочищаються сальні протоки для ефективності дренажної функції.
Наші послуги
Косметология
ЗАПИСАТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ
Наші контакти

г. Харків, вул. Роганська 3

Пн – Сб с 9.00 до 20.00

Вс – Вихідний

Зв'язатися з нами
Залишіть ваші контакти у формі нижче та наш менеджер з вами зв'яжетьсяНапишите нам
Медицинский центр Микамед
Медицинский центр Микамед