Послуга комплексної чистки обличчя

Mikamed – клініка для лікування шкіри обличчя, якій довіряють сотні клієнток. Однією з найбільш поширених процедур вважається очищення епідермісу. Вона допомагає позбутися шкірного сала, відмерлих клітин та бруду. Часто такий спосіб покращити стан дерми обирають жінки 35+, оскільки він ефективно видаляє надмірні продукти діяльності «престарілих» залоз. Таким чином, красуні не лише отримують сяючий та здоровий зовнішній вигляд, але й забезпечують нормалізацію процесів обміну в тканинах.

Як виконується чистка обличчя професійним способом?

Наші спеціалісти практикують абсолютно безпечні методи. Медичний центр пропонує два варіанти очищення. Розглянемо їх докладніше.

  1. Механічний спосіб. Суть полягає у видаленні рогового шару та надмірного секрету сальних залоз. В цьому випадку професіонал послуговується пальцями або спеціально призначеними петлями. Так видалення чорних точок косметолог, ціна послуг якого цілком доступна, здійснює вручну. Прибираються також просянки та білі точки.
  2. Ультразвуковий метод. Застосовується для глибокого очищення, одночасно тонізує, покращує колір та стимулює імунітет. Дає лімфодренажний ефект, знищує пігментацію. Це абсолютно безболісний пілінг, якщо порівнювати з механічним. Він підходить навіть красуням з особливо чутливими шкіряними покровами.

Якщо у вас проблемна шкіра обличчя, чистка ультразвуком є більш доречною. Хвилі, окрім усього іншого, позитивно впливають на організм людини в цілому.

Косметична чистка обличчя: ціна та показання

Коли потрібно звернутися до косметолога? – Є низка проявів, які вказують на доречність процедур:

  • розширені пори;
  • жирний епідерміс;
  • акне (висипи вугрів);
  • присутність комедонів;
  • помітні дефекти шкіряних тканин (жировики, міліуми тощо).

Відмовити в допомозі можуть за присутності протипоказань (підвищений тиск, онкологічна хвороба, загострені дерматологічні проблеми). Обираючи місце, де зроблять чистку обличчя, Харків передовсім керується рівнем відповідальності. В «Мікамед» працюють фахівці, які за умови запалень, інфекцій чи розширених капілярів замість очищення призначать відповідне лікування. Це знизить затрати і дасть потрібний результат.

Комплексна чистка обличчя від прищів: ціна чистки та гарантії

Вартість сеансів докладно розписана в прайсі – він перебуває у відкритому доступі на нашому сайті. Зазначимо, що витрати на відвідини центру є мінімальними в порівнянні з сумами, які жіноцтво витрачає на недієві засоби догляду.

Втручання не призводить до проблем чи дискомфорту, оскільки попередньо лікар цікавиться особливостями організму та станом дерми.

Чистка лица
Чистка лица
Чистка лица