Ботулінотерапія у Харкові

Всупереч поширеній думці, що ботокс придумали косметологи, щоб усувати зморшки, це не так. Спочатку голкова ботулінотерапія у Харкові була медичною процедурою. Її ефективність була доведена під час лікування гіпергідрозу (підвищеної пітливості). І лише після проведення цілого ряду серйозних досліджень та експериментів було доведено приголомшливий косметологічний ефект маніпуляції.

Ін’єкції проти зморшок (Харків)

Головне призначення процедури – усунення мімічних зморшок. У деяких людей незалежно від статі вони з’являються досить пізно, тому проходити перший курс можна вже у похилому віці.

Іноді особливості міміки, будови та функціонування мускулатури обличчя призводить до утворення глибоких зморшок та раннього старіння в ще дуже молодому віці. Вирішити цю проблему допоможуть ін’єкції від мімічних зморшок (Харків). Процедури не просто вирішують косметологічну проблему, вони повертають молодим людям, які страждають на особливості свого організму, красу, впевненість у собі.

Ін’єкції «ботулінотерапія»: вартість послуги (Харків), сфери застосування

Процедура ботулінотерапії особи в Харкові може застосовуватися на різних ділянках. Вона ефективна у разі виникнення тяжів на шиї, у зоні декольте. Але найчастіше використовується для усунення зморшок у таких зонах:

  • Глибока складка, яка утворюється на лобі:
  • Складка на основі носа;
  • Поглиблення по обидва боки від носа та губ;
  • На підборідді.

Косметологи не наполягають, але рекомендують використовувати так звану тактику «ціле обличчя». Це допоможе уникнути виділення відкоригованих зон, яке рідко, але трапляється в індивідуальному порядку.

Ще одне важливе показання, яке має послуга ботулінотерапія, ціна (Харків) якої може відрізнятися від звичайної, зміна виразності рубців і шрамів. Лікар вводить препарат на основі очищеного токсину ботулізму типу А у краї рани під час її загоєння. Шкіра розслабляється, затягується рівномірніше і гладко. Рубець стає менш помітним чи взагалі невидимим. Процедуру показано як при випадкових пораненнях, так і після хірургічних втручань.

Не важливо, чи потрібне вам коригування перенісся, носогубної зони або ботулінотерапія чола, ціна (Харків) в медичному центрі «МікаМед» цілком доступна. У нас працюють найкращі спеціалісти, суворо дотримуються всіх умов зберігання препаратів, вироблених провідними компаніями світу.

Ми не усуваємо зморшки – ми повертаємо впевненість у собі, а значить, повноцінне та цікаве життя.