Ін'єкції ботоксу у Харкові

Незважаючи на те, що ЗМІ свій час активно виступали проти ботулотоксину, тисячі задоволених пацієнтів – це найкращий доказ того, що видалення зморшок ботоксом (Харків) дуже ефективно. Результат видно через кілька днів після першої процедури. Але це не єдина перевага ін’єкцій.

Ботокс для особи: ціна (Харків), переваги, протипоказання

Головне, що відзначають фахівці та пацієнти нашого медичного центру «Мікамед», що процедура однаково ефективна при будь-яких вікових та мімічних змінах шкіри. Іноді дуже активна особа, яка робить людину привабливою і подобається оточуючим, призводить до передчасного утворення глибоких зморшок.

Не варто дивуватися, що при консультації лікар попросить вас посміхнутися, насупиться, показати інші емоції. Це допоможе фахівцеві визначити проблемні зони, але й виявити найглибші зморшки, які потребують корекції насамперед.

Процедура ін’єкції ботоксу в Харкові показані в таких випадках:

  • Глибокі зморшки у верхній частині обличчя: лоб, між бровами, на переніссі;
  • Зморшки в області очей – у куточках, на віках;
  • У носогубному трикутнику – глибокі складки від крил носа до куточків губ, над верхньою губою;
  • Шия – поперечні та поздовжні складки на шиї.

Ін’єкції ботоксу недорого (Харків) можна зробити в медичному центрі «Мікамед», якщо у вас немає протипоказань, а вони досить загальні. Жодних особливих заборон немає, тільки ті, які присутні при більшості інших косметичних маніпуляціях: вагітність, лактація, загострення хронічних захворювань, температура та деякі інші.

Курс може складатися з кількох процедур, що впливає на ціну послуги ін’єкції ботоксу в Харкові.

Вартість процедури «ін’єкції ботоксу» (Харків)

Точно визначити ціну курсу може тільки фахівець після огляду та визначення обсягу роботи. Лікар побачить, де саме на обличчі чи шиї потрібно підкоригувати, усунути сліди вікових чи мімічних змін. Також лікар повинен визначити дозу, яку слід використовувати для ін’єкцій.

Від того, який використовується ботулотоксин, у Харкові ціна теж залежить. У нашому медичному центрі використовуються препарати лише від провідних світових виробників. Вони цілком безпечні для здоров’я. Саме такі ін’єкції дають гарантію передбачуваного результату, тому ціна їх дещо вища, ніж в інших клініках та кабінетах. Провідні фахівці нашого міста, які працюють у «Мікамед», мають величезний досвід проведення подібних процедур.