Безін’єкційна мезотерапія

Безін’єкційна мезотерапія обличчя у Харкові є досить популярною. Суть подібної процедури – вплив на найглибші шари шкіри з метою їх збагачення корисними речовинами. На відповідну ділянку наносяться унікальні вітамінні коктейлі, які містять, серед іншого, і важливі органічні мікроелементи. Процес є швидким та абсолютно безболісним. Для отримання подібної послуги немає чітко визначеного часу – вона доречна в будь-який сезон.

Безін’єкційна мезотерапія: показання до проведення

Ліфтинг та живлення за даною методикою призначають в різних ситуаціях. Серед показань найпоширенішими є такі:

  • Надмірна сухість шкіряного покрову;
  • Тьмяний, нездоровий колір дерми;
  • Зморшки з різною глибиною;
  • Гіперпігментація;
  • Вугрі та прищі;
  • Шрами, рубці постакне;
  • Подвійне підборіддя.

Безігольна мезотерапія обличчя, Харків яку має змогу отримати в нашому Медичному Центрі «Mikamed», доцільна, якщо лицевий овал втрачає чіткі контури. Вона ж допомагає при підвищеній жирності, куперозі, набряках, появі темних кіл під очима. Забезпечує реабілітацію дерми після тривалого використання агресивної косметики.

Мезотерапія обличчя безін’єкційна: вартість та особливості

Щоб отримати вражаючий результат, потрібно провести певну підготовку до процедури. Насправді, це не важко, якщо дотримуватися рекомендацій професіоналів. За 3-5 днів до сеансу потрібно повністю відмовитися від алкогольних напоїв. Також не варто перед маніпуляціями відвідувати бані, солярії. Якщо ви вживаєте антибіотики, обов’язково повідомте про це перед початком сеансу.

Послуги безін’єкційної мезотерапії Харків приваблюють не лише безболісністю – вони не передбачають тривалого періоду реабілітації, мають мінімум протипоказань та не дають побічних реакцій. Робота спеціалістів коштує недорого, а отриманий результат виправдовує витрати на всі 100%.

Апаратна безін’єкційна мезотерапія: Харків має змогу обирати методику

Ми пропонуємо обробку киснем, кріомезотерапію, іонофорез. Часто клієнти віддають перевагу сеансам з використанням лазеру або ультразвуку. Кожен зі способів впливу має свої переваги. Нерідко найбільш прийнятним є аквафорез – це електро-лазерна стимуляція, доповнена лімфодренажем. Який би метод ви не обрали, дерма отримає природний колір, а набряки швидко зникнуть і не турбуватимуть вас дуже довго. Покращаться контури губ, зволожаться сухі ділянки обличчя, зникне небажаний жирний блиск.