Антицелюлітний масаж у Харкові

Роздратує «апельсинова кірка» на шкірі? – Вирішити проблему допоможе курс антицелюлітного масажу, ціна якого у нашому медичному центрі Mikamed доступна всім. За допомогою спеціальної процедури, заснованої на унікальній методиці, можна позбутися ліподистрофії першої та другої стадії. Досвідчені професіонали виконають серію моделюючих маніпуляцій, які видалять застійне жирове скупчення і допоможуть покращити мікроциркуляцію в організмі.

Антицелюлітний масаж, Харків: ціна та переваги

Втручання спеціаліста позитивно позначиться на стані шкіри і ефективно впливає на підшкірно-жировий шар. Завдяки активізації обміну речовин відбувається досить швидке схуднення. Крім того, наші клієнтки можуть розраховувати на такі плюси:

  • Оптимізація лімфоструму та поліпшення кровообігу;
  • Нормалізацію обміну речовин в організмі;
  • Коригування фігури;
  • Відмінні еластичність, пружність та колір шкірного покриву.

Якщо вас цікавить вартість антицелюлітного масажу, вивчіть прайс, який знаходиться у відкритому доступі на нашому сайті. Будьте певні: дорожче за заявлену в документі суму платити не доведеться.

Масаж від целюліту: ціна та тривалість

Гарний результат досягається вже за 10 – 15 візитів. Ми радимо відвідувати масажиста як мінімум двічі на тиждень. Забезпечимо:

  • Індивідуальний підбір засобів та препаратів;
  • Якісні, перевірені засоби (крем, гель, ефірна олія);
  • Інтенсивний вплив на проблемні зони;
  • Ексклюзивна програма боротьби з аномаліями підшкірно-жирової клітковини.

Скільки коштує антицелюлітний масаж у Харкові – це питання, на яке шукають відповідь сотні красунь. Наші косметологічні сеанси цілком посилені для середнього бюджету. Точну інформацію можна отримати у менеджера, якщо з якоїсь причини немає можливості вивчити прайсовий список.

Сеанс антицелюлітного масажу: ціна, виправдана ефектом

Візити до наших мануальних терапевтів помітно підтягують і розгладжують шкіру. Пацієнтки відзначають помітну зміну рельєфу стегон, живота та інших проблемних ділянок тіла. У більшості випадків масажні процедури повноцінно замінюють мезотерапію та ліпосакцію.

На масаж проти целюліту, антицелюлітні процедури Харків ціна радує: багато леді звертаються до нас навіть з метою профілактики ризику фіброзного розростання жирових клітин. Ми гарантуємо абсолютну анонімність, персональний підхід до кожного випадку та високі гігієнічні показники приміщень та обладнання.