Про нас

Mikamed – медичний центр у Харкові на Індустріальній

Mikamed – спеціалізований медичний центр косметології – дерматовенерології у місті Харкові. Якщо ви у пошуках лікаря-косметолога, при цьому вам важливі безпека та комфорт, запрошуємо вас у косметологічну клініку «Mikamed». Косметологічні послуги у медичному центрі це більш кваліфіковано та безпечно.

Ми ґрунтуємося на принципах медичної косметології, це означає, що дерматологічні та косметологічні послуги, які ми надаємо, відповідають стандартам якості ліцензованих медичних закладів.
Ми відповідально підійшли до підбору спеціалістів, тому у нас працюють лікарі з великим досвідом роботи.

современное оборудование

ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ

квалифицированный персонал

Для нас важливо, щоб процедури в нашій клініці були максимально ефективними, тому ми закупили сучасне сертифіковане обладнання та препарати.
Ми хочемо, щоб Ви не тільки отримали найкраще, але й економили свій час, тому в клініці ми надаємо різні послуги від апаратної та ін’єкційної косметології до депіляції.
Також у нашому медичному центрі працюють кваліфіковані фахівці вузьких напрямків медицини, перевірені багаторічною та бездоганною роботою з пацієнтами, у яких Ви можете проконсультуватися з питання, що Вас цікавить. У нас ведуть прийом: лікар-невропатолог, лікар-дерматовенеролог, лікар загальної практики-сімейної медицини, косметолог.
Молодість, здоров’я та краса – це головні цілі нашого медичного центру. І реалізувати їх ми можемо разом з Вами та спеціалістами медичного центру “Mikamed”.